Hacımimi, Galata Mandırası Sk. no:22, 34425

Beyoğlu / İstanbul

0554 538 8172

Bizi arayın

info@artistaksiyon.com

Bize e-posta gönderin

Bireysel Savunma Hizmetleri
BİREYSEL SAVUNMA HİZMETLERİ
Yolda, evde, işte, otobüste, lavaboda, restoran’da, yemek yerken vb.
yerlerde size yönelik oluşabilecek riskler için eğitimler...
DETAYLAR
TABANCA ATIŞ EĞİTİMİ
SİZ DAİMA GÜVENDE OLUN DİYE AÇIĞINIZI ARIYORUZ
DETAYLAR
Previous slide
Next slide

Bireysel Savunma Hizmetleri

Yolda, evde, işte, otobüste, lavaboda, restoran’da, yemek yerken vb. yerlerde size yönelik oluşabilecek risklerin veya saldırının bertaraf edilerek savuşturulması ve saldırganı kısa yoldan etkisiz hale getirilmesi için bireysel savunma eğitimleri veriyoruz.
Kendinizi nasıl savunmanın gerektiğini simülasyon ve birebir uygulamalı eğitimlerle veriyor, kötü hal ve şartlara sizleri hazırlıyoruz.

Tabanca Atış Eğitimi

Güvenli ve tedbirli ateşli silah kullanma eğitimleri vererek farkındalık refleksini artırmaya yönelik çalışmalarla sizlere workshop söyleşiler ve eğitimlerle bilgi sahibi yapıyor ıslak atışlarla daha güvenli ve kontrolün sizde olduğu silah kullanmaya hazırlıyoruz.

Güvenlik Destek Hizmetleri

Bünyenizde çalıştırdığınız Özel Güvenlik Görevlilerine Korudukları ve görev aldıkları yerler hakkında destek eğitimler verip Hızlı müdahale etmelerini doğru yerde doğru ekipman kullanmasını öğreterek farkındalıklarını arttırıyoruz.

Alarm ve Erken Uyarı Sistemleri Planlama

Elektronik güvenliği artırma ve olası soygun, saldırı gibi girişimleri engelleme ve erken haber almanız için gerekli keşif ve analiz çalışması yaparak eksiklikleri ve alınması gereken tedbirleri rapor halinde sizlere sunuyor ve tüm kontrolün sizde olduğu daha rahat bir hayat sürmenizi
önemsiyoruz.